Back to the top

Programma

◆◆ LATIN LIVE STAGE ◆◆

13:00     –              15:00     Reagan
15:00     –              15:45     Phil Watkis & The stage rebels band
15:45     –              16:45     Reagan
16:45     –              17:30     Phil Watkis & The stage rebels band
17:30     –              19:00     Reagan
19:00     –              19:45     Scream
19:45     –              20:45     Reagan
20:45     –              21:30     Scream

 

◆◆ SALSA ◆◆               

13:00     –              14:15     Guillermo
14:15     –              14:45     Workshop Merengue kids door Salsa Sensation
14:45     –              16:00     Wilbert
16:00     –              16:30     Guillermo
16:30     –              17:00     Workshop Salsa door Salsa Sensation
17:00     –              17:45     Guillermo
17:45     –              18:45     Wilbert
18:45     –              19:15     Workshop Merengue door Salsa Sensation
19:15     –              20:45     Guillermo
20:45     –              22:00     Wilbert

 

◆◆ BACHATA ◆◆

13:00     –              15:00     Latin Sense
15:00     –              15:30     Workshop Samba door Xonya Lopez
15:30     –              16:30     Herb
16:30     –              17:15     Latin Mania
17:15     –              17:45     Workshop Bachata door Angelo Valks
17:45     –              18:45     Herb
18:45     –              19:45     Latin Mania
19:45     –              20:15     Workshop Tipo Tango
20:15     –              21:00     Herb
21:00     –              22:00     Latin Mania

 

◆◆ KIZOMBA ◆◆

13:00     –              14:30     Jack
14:30     –              15:45     Walter Correia
15:45     –              16:15     Workshop CJ Kizomba
16:15     –              17:15     Jack
17:15     –              18:00     Walter Correia
18:00     –              18:30     Workshop Afro House door Flexx’n dance academy
18:30     –              19:45     Jack
19:45     –              21:00     Walter Correia
21:00     –              22:00     Jack

© 2018. All rights reserved. Designed by Sanne.